Botsvana

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Botsvana parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Botsvanoje

Botsvana yra pietinės Afrikos šalis. Ji ribojasi su Pietų Afrika pietuose, Namibija vakaruose ir šiaurėje, Zimbabvė šiaurės rytuose.

Botsvanoje yra du miestai, turintys „miesto“ pavadinimą: sostinė „Gaborone“ - svarbus centras kasybos ir ypač deimantų kasybos bei Francistowno.

Jei Jus domina Botsvanoje parduodamos savybės, mes analizuosime nekilnojamojo turto rinką šalyje.

Botsvanos gyvenamojo nekilnojamojo turto rinka išlieka daug, tačiau, atrodo, siūlo potencialų ir didžiulį augimą. Nėra oficialių duomenų apie Botsvanoje parduodamų nekilnojamojo turto skaičių ir jų kainas, todėl nėra lengva analizuoti rinką, net jei vietos nekilnojamojo turto ekspertai pareiškia, kad Botsvanoje parduodamų nekilnojamojo turto kainos yra pastaraisiais metais toliau augo.

 

Geriausi ir įdomiausi Botsvanoje parduodami objektai yra Gaborone ir Francistown. Šį teiginį patvirtina neseniai atliktas prieinamų būsto finansų centro atliktas tyrimas, kuriame parodoma, kad net už miesto centro esančių gyvenamųjų patalpų nuomos kainos yra apie 5,5%.

 

Pastaraisiais metais Botsvana buvo laikoma patraukliausią investicinę paskirties vietą Afrikoje, nes Botsvana yra laikoma viena iš laisviausių Afrikos šalių ir todėl, kad vyriausybės nuostatai skatina augimą ir atvirumą prekybai ir užsienio investicijoms.

Botsvanos vyriausybė aktyviai ieško užsienio investicijų ir džiaugiasi, kad parduoda žemę ir nekilnojamąjį turtą užsieniečiams.

2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB